Soubor:BSicon exhKRZWae+GRZq.svg
Velikost tohoto PNG náhledu tohoto SVG souboru: 500 × 500 pixelů. Jiná rozlišení: 240 × 240 pixelů | 480 × 480 pixelů | 768 × 768 pixelů | 1 024 × 1 024 pixelů | 2 048 × 2 048 pixelů.
Původní soubor (soubor SVG, nominální rozměr: 500 × 500 pixelů, velikost souboru: 848 bajtů)
Historie souboru
Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.
Datum a čas | Náhled | Rozměry | Uživatel | Komentář | |
---|---|---|---|---|---|
současná | 20. 2. 2009, 21:54 | 500 × 500 (848 bajtů) | Axpde | new designed set of border symbols (incl. x/e/ex, t/h/BRÜCKE, add. WASSER) | |
16. 8. 2008, 15:56 | 500 × 500 (1 KB) | Axpde | {{Information |Description={{de|1=Grenze auf Brücke mit Fluss (Reihenfolge ist wichtig, ehemalige Brücke mit Grenze macht schließlich keinen Sinn!)}} |Source=self-made |Author=de:Benutzer:axpde |Date=16.08.2008 |Permission={{cc-by-sa-3.0-de}} |oth |
Využití souboru
Tento soubor používá následující stránka:
Globální využití souboru
Tento soubor využívají následující wiki:
- Využití na be.wikipedia.org
- Využití na de.wikipedia.org
- Hochwaldbahn
- Schmalspurbahn Walkenried–Braunlage/Tanne
- Hindenburgbrücke
- Bahnstrecke Triptis–Marxgrün
- Bahnstrecke Heidelberg–Speyer
- Bosnische Ostbahn
- Benutzer:Axel.Mauruszat/Baustelle06
- Bahnstrecke Bleicherode–Herzberg
- Bahnstrecke Holzminden–Scherfede
- Benutzer:$traight-$hoota/Baustelle/Bilderkatalog
- Bahnstrecke Wittenberge–Buchholz
- Bahnstrecke Senaki–Adler
- Benutzer:Gunnar1m/Bahnstrecke Elend–Braunlage
- Bahnstrecke Helmstedt–Oebisfelde
- Wikipedia:Formatvorlage Bahnstrecke/Bilderkatalog
- Benutzer:Benny225/BS-Table
- Bahnstrecke Haifa–Darʿā
- Bahnstrecke Leicester–Ticonderoga
- Bahnstrecke Essex Junction–Rouses Point
- Bahnstrecke Burlington–Rouses Point
- Bahnstrecke Ogdensburg–Maquam
- Bahnstrecke Barca d’Alva–La Fuente de San Esteban
- Bahnstrecke Winden–Karlsruhe
- Chemin de fer Franco-Hellenique
- Bahnstrecke Kalhausen–Sarralbe
- Gulf Railway
- Mechi–Mahakali-Bahn
- Bahnstrecke Mézy–Romilly-sur-Seine
- Bahnstrecke Gray–Fraisans
- Bahnstrecke Montagney–Miserey
- Bahnstrecke Toledo–Rio Branco
- Bahnstrecke Paita–Piura
- Bahnstrecke Saint-Germain-du-Puy–Cosne-Cours-sur-Loire
- Transcevenole
- Bahnstrecke Bourron-Marlotte-Grez–Malesherbes
- Bahnstrecke Les Sables-d’Olonne–Tours
- Bahnstrecke Tapolca–Balatonszentgyörgy
- Bahnstrecke Arles–Lunel
- Benutzer:Hattori 15/Bahnstrecken Symbole
- Benutzer:Hattori 15/YU-BA 06
- Benutzer:Wickie37/Spielwiese/BS Katalog
- Bahnstrecke Châtellerault–Launay
- Bahnstrecke Maison-Dieu–Laumes-Alésia
- Využití na en.wikipedia.org
Zobrazit další globální využití tohoto souboru.